Всіх, хто бажає відкрити перший свій сайт, цікавить запитання: “Що потрібно для того щоб відкрити власний сайт, чи блог?”. Відповім – для відкриття сайту потрібно:

  • Доменне ім’я
  • Хостинг
  • Сам сайт

Доменне ім’я – це унікальна адреса сайту в мережі інтернет. Для того щоб зареєструвати таку адресу, потрібно скористатись послугами реєстратора, також таку послугу надають всі хостинг-провайдери.

Хостинг – це послуга з фізичного розміщення сайту на сервері, що робить його доступним всім охочим в мережі. Такі послуги надають хостинг-провайдери .

Основна деталь, це, власне, сам сайт. Його можна замовити у веб-розробника, або ж спробувати створити самому. При створенні сайту потрібно для початку визначитись, що це має бути за сайт і для чого він буде призначений (мета створення): це буде персональний блог, або ж сайт з великою кількістю сторінок, що потребують складної категоризації; сайт буде представляти компанію, або ж окрему особу в інтернеті. І відповідно до цього обрати систему керування вмістом. З найпопулярніших на даний час систем, для блогу найкраще підійде WordPress, для більш складного сайту можна обрати Joomla!. Детальніше про налаштування обраної системи керування вмістом, можна дізнатись на сайті її розробників.

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.